A Magyarországi Temetőfenntartók és Üzemeltetők Egyesülete (MTFE) idén már ötödik alkalommal rendezi meg, amelyhez a Mohácsi Temető immár második alkalommal csatlakozik.
A közös megemlékezésre november 1-jén, 16:00 órakor kerül sor a Mohácsi Római Katolikus Temetőben, a ravatalozó előtt.
A közös mécsesgyújtás célja a kegyeleti kultúra erősítése és a méltó megemlékezés elhunyt
szeretteinkről. Az ünnepségen egy rövid, meghitt műsorral készülünk, majd ezt követően pedig sor kerül a közös mécsesgyújtásra.
A temetőt üzemeltető Walter Temetkezési Kft. célja, hogy ez a szép és méltóságteljes esemény hosszú távon is hagyománnyá váljon Mohácson.
Célom, hogy a temető minden látogató számára nyugalmat biztosító sírkertté váljon!
Walter József
temető üzemeltető
